THE GLOBAL LEADERSHIP SUMMIT

TEAM EDITION

Najsilnejší vodcovský nástroj pre tímy či jednotlivcov.
Exkluzívny 12-mesačný digitálny prístup k prednáškam z GLS 2020 a GLS 2019.

Vzdelávajte sa prostredníctvom prednášok zo Summitu v roku 2020. Identifikujte individuálne či tímové ciele ktoré chcete dosiahnuť a použite tento zdroj na pomoc pri presadzovaní toho, na čom vám a vašej organizácii najviac záleží.

Využite aj akciu na knihy od inšpiratívnych spíkrov GLS konferencií z partnerského vydavateľstva Porta libri.

Pamätáte si skvelú prednášku „The Infinite Game“ Simona Sineka na konferencii GLS v roku 2018? Slovenské vydanie jeho knihy na túto tému, je tu.

“Všetky dôležité veci v živote, v biznise a v spoločnosti, majú charakter nekonečnej hry. Osvojiť si perspektívu nekonečnej hry je nevyhnutný predpoklad pre každého lídra, ktorý chce zanechať svoju firmu, školu, kliniku, neziskovú organizáciu či cirkevný zbor v lepšom stave, v akom mu boli zverené.”

Špeciálna zľava 15% pre priateľov GLS, využite váš kód do 31.12.2020 pri objednávke na www.porta.sk: Eqtj7ihjv3

Čo všetko obsahuje
digitálny Team Edition?

Kúpu získate 12-mesačný digitálny prístup k 10 prednáškam so slovenskými titulkami zo Summitu 2020, 10 prednáškam so slovenskými titulkami zo Summitu 2019, inšpiratívne skutočné príbehy Grander Vision a navyše 10 bonusových prednášok v anglickom jazyku z rokov 2019 a 2020. 

Často kladené otázky

Digitálny 12-mesačný prístup k GLS Team Edition stojí 50€. 

Nie. Od roku 2020 sa organizácia Global Leadership Network, ktorá organizuje a zastrešuje konferenciu The Global Leadership Summit, rozhodla upustiť od starého formátu predaja prednášok z konferencie na fyzických nosičoch (USB, DVD) a ponúka už len digitálny prístup k prednáškam.

Po zakúpení obdržíte unikátny kód, pomocou ktorého si na webstránke www.glsteamedition.com vytvoríte svoj osobný profil. Následne získate prístup k prednáškam z roku 2019 a 2020 so slovenskými titulkami. Prístup k prednáškam bude možný od aktivácie po dobu 12 mesiacov (ročné predplatné). V prípade, že si o rok zakúpite prístup k Team Edition 2021, odomkne sa vám vaša knižnica opäť a získate prístup k prednáškam z roku 2021, 2020 a 2019 na ďalších 12 mesiacov od aktivácie.

Team Edition 2020 obsahuje nasledovných 10 rečníkov z konferencie GLS 2020 so slovenskými titulkami:

  1. Craig Groeschel: Ako viesť v období úpadku
  2. Marcus Buckingham: Ako si lídri budujú odolnosť
  3. Rory Vaden: Ako znásobiť svoj čas
  4. Vanessa Van Edwards: Veda vodcovstva
  5. Sadie Robertson Huff: Sily, ktoré formujú tvoj vplyv
  6. T.D. Jakes: Merítka migračného vodcovstva
  7. Paula Faris: Ako viesť cez životný reset
  8. Michael Todd: Tempo vášho vodcovstva
  9. Kaká: Vodcovstvo legendárneho futbalistu
  10. Albert Tate: Vodcovstvo daného okamžiku

Áno. Licencia umožňuje spoločné sledovanie v tíme do 25 osôb. Sledovanie v tíme nesmie byť spoplatnené.

Žiaľ nie. Každá krajina, ktorá lokálne organizuje konferenciu The Global Leadership Summit môže ponúkať na predaj lokalizovaný prístup k prednáškam v lokálnom jazyku. Kódy predávané na Slovensku fungujú len v rámci pripojenia zo Slovenska. Prosím navštívte stránku www.globalleadership.org pre informácie o konferencii GLS vo vašej krajine.

OBJEDNÁVKA

 

 

 

* S Vašimi osobnými údajmi narábame citlivo a s rešpektom. Odoslaním objednávky GLS TEAM EDITION súhlasíte so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Zaväzujeme sa, že Vami poskytnuté údaje budú použité výhradne na komunikáciu spojenú s objednávkou a nebudú použité na žiadne iné účely.